Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło
Akadamia Pomorska Słupsk
Rekrutacja w ramach programu Erasmus+

Rekrutacja w ramach programu Erasmus+

                Informujemy, że pracownicy Biura ds. Nauki AP w Słupsku rozpoczęli rekrutację na wyjazdy studentów w semestrze zimowym 2018/19 w ramach programu Erasmus+.

Rekrutacja potrwa do 30.04.2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Biura ds. Nauki (AP w Słupsku, ul. Bohaterów Westerplatte 64, III p.), gdzie uzyskają szczegółowe informacje. Na wyjazd przyznawane jest wysokie dofinansowanie, w zależności od długości wyjazdu oraz kraju docelowego. Osoby pobierające stypendium socjalne otrzymują co miesiąc DODATKOWO 200 EURO oraz zachowują prawo do pobierania stypendium socjalnego w Akademii Pomorskiej. 

            Zapraszamy serdecznie. Spełnij swoje marzenia i weź udział w międzynarodowej wymianie studenckiej! Pamiętaj, że to pozwoli Ci na doskonalenie umiejętności, zdobycie doświadczenia, wzbogacenie CV, a także na doskonalenie znajomości języka obcego i zdobycie nowych przyjaźni.

            Wstępne spotkanie informacyjne odbędzie się 20.03.2018 r. o godzinie 15:00 w sali 10 w Instytucie Neofilologii AP w Słupsku (ul. Słowiańska 8) – w razie potrzeby otrzymają Państwo zwolnienie z zajęć.

Znajdziesz nas tutaj