"DNI UBEZPIECZONEGO" SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH 23.10.2018 r.

Szanowni Państwo! Jego Magnificencja Rektor dr hab.inż.Zbigniew Osadowski, prof. AP

oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych/Oddział w Słupsku mają zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na spotkanie z ekspertem ds. ubezpieczeń w ramach ogólnopolskiej akcji „Dni Ubezpieczonego”.

Spotkanie odbędzie się  23.10.2018 r. (wtorek) w auli 414 w budynku naszej Uczelni przy ul. Bohaterów Westerplatte 64

o godz. 9:00 - z pracownikami administracji AP,

a o godz. 11:00 z pracownikami naukowo-dydaktycznymi naszej Uczelni.

Spotkanie będzie miało na celu przedstawienie Państwu wszelkich praw i obowiązków płynących z ubezpieczenia społecznego.

Jesteśmy przekonani, że takie spotkanie zaowocuje większą świadomością na temat składek, które co miesiąc odprowadzane są do ZUS. Szczegółowy program znajduje się w załączeniu. Liczymy na Państwa liczne przybycie.

Pobierz program spotkania: