Cooking Event w naszej Uczelni

Drugiego marca br. w Domu Studenta nr 4 odbył się Cooking Event, który został przygotowany dla studentów programu Erasmus+ przez pracowników Biura ds. Nauki naszej Uczelni.

W wydarzeniu tym wziął udział Prorektor ds. Nauki dr hab. inż. Aleksander Astel, prof. AP.  Podczas spotkania studenci samodzielnie przygotowali tradycyjne potrawy ze swoich krajów. Uczestnicy mieli okazję skosztować m. in. khinkali – gruzińskich pierogów, giouvetsi – greckiego gulaszu zapiekanego z makaronem, biber dolması – tureckiej faszerowanej papryki oraz pierogów ruskich. Wieczór kulinarny zakończył się  grami integracyjnymi. Serdecznie dziękujemy za organizację, za zaangażowanie i udział w tym kulinarnym doświadczeniu, jakim był Cooking Event – czas zabawy, degustacji potraw i nowej wiedzy o kuchniach różnych narodów.

Zobacz zdjęcia ze spotkania