Akademia Pomorska w Słupsku uzyskała dofinansowanie na realizację zadania pt. „Nasz Bałtyk”

Mamy przyjemność poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku uzyskała dofinansowanie w wysokości 13 000 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku na realizację zadania pt. „Nasz Bałtyk”.

Pomysłodawcą i wykonawcą zadania jest Pani mgr Magdalena Pawlik z Instytutu Fizyki naszej Uczelni.  Projekt obejmuje serię wykładów wraz z pokazami na temat Morza Bałtyckiego skierowanych do mieszkańców powiatu słupskiego oraz turystów, a w szczególności do dzieci i młodzieży. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu wiedzy uczestników z zakresu funkcjonowania i ekologii Bałtyku.