KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
50 BRAMEK NA 50 –LECIE AKADEMII POMORSKIEJ w SŁUPSKU

W ramach Jubileuszu 50-lecia naszej Uczelni 14.05.2019 r. odbył się finałowy turniej w futsalu o tytuł najlepszej drużyny studenckiej. Zwycięzcy w spotkaniach finałowych:

- najlepszy zespół: zespół UKRAINA 1

- najlepszy zawodnik: Krawets Viacheslaw ,

- drugie miejsce: Paweł Team

– najlepszy zawodnik Daniel Wardyn,

- trzecie miejsce Bezpieczeństwo Narodowe I rok

- najlepszy zawodnik Miłosz Żuralski ,

- czwarte miejsce Dynamo Słupsk, zespół ukraińsko – polski,

- najlepszy zawodnik: Władysław Lutsak ,

- piąte miejsce: ambitnie walczący zespół Bezpieczeństwa Narodowego – Blend Learning

- najlepszy zawodnik Łukasz Rosiak.

MVP całego turnieju został wybrany Jarosław Przedborski (BN III rok), który dwa miesiące temu został wybrany do najlepszej Piątki  ekstraligi futsalu-Kobylnica, turnieju, w którym z powodzeniem startował zespół Akademii Pomorskiej. Nagrody przekazała kierownik Sekcja ds. promocji AP mgr Ewelina Winiewicz, a okazały puchar wręczył opiekun sekcji mgr Marek Pasławski. Padło dokładnie 48 bramek… pozostałe dwie zawodnicy obiecali strzelić za rok. Już teraz zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na zajęcia fakultatywne organizowane przez Studium WF i Sportu oraz imprezy Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego.