KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Aktualności Serwisu

Funkcjonowanie Uczelni od 25 stycznia br.

Uprzejmie informujemy, że od 25 stycznia br. do końca sesji zimowej (21 lutego br.) Uczelnia funkcjonuje według zmienionego trybu dyżurów, które określa załącznik Nr R. 021.14.21.

25.01.2021
Zmarł Profesor Zbigniew Zielonka

W dniu 24 stycznia 2021 roku zmarł Profesor Zbigniew Zielonka. Był wieloletnim, zasłużonym Pracownikiem słupskiej Uczelni, Mistrzem i Mentorem słupskich polonistów. Akademia Pomorska żegna Profesora z ogromnym żalem!

25.01.2021
Blisko 7  mln złotych na opracowanie metod zwalczania gatunków inwazyjnych!

Blisko 7 mln złotych na opracowanie metod zwalczania gatunków inwazyjnych!

Konsorcjum, w którego skład wchodzi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (lider), Akademia Pomorska w Słupsku, ECO FUTURE w Nysie oraz Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach otrzymało dofinansowanie w kwocie blisko 7 mln złotych na realizację projektu pn.: „Opracowanie metod zwalczania dla inwazyjnych gatunków obcych wraz z przeprowadzeniem działań pilotażowych w terenie” finansowanego przez Generaln ...

22.01.2021
Akademia Pomorska w innowacyjnym projekcie doskonałości.

Miło nam poinformować, że Akademia Pomorska w Słupsku rozpoczęła realizację  międzynarodowego projektu współfinansowanego z funduszy unijnych w ramach programu Erasmus+. Umowę o przystąpieniu do projektu w imieniu naszej Uczelni podpisał JM Rektor dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP.

21.01.2021