Aktualności Serwisu

III edycja programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/nauka/legia-akademicka--wybor-uczelni ogłosiło wykaz uczelni wyższych z terenu całego kraju zakwalifikowanych do realizacji III edycji programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej.

09.12.2019
Spotkanie z Przewodniczącą Rady Miasta Słupska Panią Beatą Chrzanowską

W dniu 4 grudnia na prośbę JM Rektora dra hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. AP odbyło się spotkanie z Przewodniczącą Rady Miasta Słupska Panią Beatą Chrzanowską w kontekście pisma skierowanego do Władz Miasta dotyczącego darmowej komunikacji dla studentów i doktorantów Uczelni.

Nowa publikacja w Instytucie Polonistyki

"Poza rusofobią i rusofilią? Poglądy, postawy i realizacje w literaturze polskiej od XIX do XXI wieku" to najnowsza publikacja pod redakcją naukową dra hab. Tadeusza Sucharskiego, prof. AP,