Kalendarz wydarzeń

Zaproszenie na spotkanie z Dorotą Combrzyńską-Nogalą, autorką książek obyczajowych

16 września br. o godz. 14.00 w Filii nr 11 przy ul. Hubalczyków zapraszamy na spotkanie z Dorotą Combrzyńską-Nogalą, autorką książek obyczajowych: Naszyjnik z Madrytu, nagrodzonej Literacką Nagrodą im. Władysława Reymonta Piątej z kwartetu  oraz Wytwórni wód gazowanych. Tym razem autorka zaprezentuje książkę Bezsenność Jutki, która otrzymała nagrodę Książka Przyjazna Dziecku oraz wyróżnienie w konkursie IBBY na Książkę Roku 2012, natomiast Syberyjskie przygody Chmurki zdobyły wyróżnienie w konkursach na Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz na Książkę Przyjazną Dziecku. Powieść Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć wpisana została na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Miejsce Słupsk, Filia MBP nr 11, ul. Hubalczyków 8

Galeria Akademicka