Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Współpraca

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Kontakt

Kontakt

Zespół Zarządzający Projektem

 

Koordynator Projektu

dr Wioletta Szymańska

e-mail: wioletta.szymanska@apsl.edu.pl

 

Asystent Koordynatora Projektu

dr Zofia Lewandowska

e-mail: zofia.lewandowska@apsl.edu.pl

 

Specjalista ds. budowlanych

mgr Krzysztof Hubisz 

e-mail: krzysztof.hubisz@apsl.edu.pl

 

Koordynator ds. ICT

mgr Ryszard Szaja

e-mail: ryszard.szaja@apsl.edu.pl

 

Specjalista ds. wyposażenia

mgr Ireneusz Lewandowski 

e-mail: ireneusz.lewandowski@apsl.edu.pl

 

Specjalista ds. programów kształcenia

dr Paulina Szmielińska-Pietraszek

e-mail: paulina.szmielinska-pietraszek@apsl.edu.pl

 

Specjalista ds. rozliczeń 

mgr Magdalena Olejnik

e-mail: magdalena.olejnik@apsl.edu.pl

 

Specjalista ds. rozliczeń

dr Aldona Kubas (płace) 

e-mail: aldona.kubas@apsl.edu.pl

Znajdziesz nas tutaj