Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Studenci

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Zajęcia WF

Informacje dla studentów:

 

Podział na grupy na zajęcia z przedmiotu "wychowanie fizyczne"

w I  semestr roku akademickiego 2020/21

NR GRUPY

PŁEĆ

kierunek

prowadzący

1

K

Muzyka+ETI+ informatyka+Historia+florystyka

mgr Małgorzata Bieńkowska

2

M

Muzyka +ETI  +dietetyka      

mgr Małgorzata Bieńkowska

3

M

Prawo

mgr Marek Pasławski

4

K

Prawo

mgr Marek Pasławski

5

K

Kosmetologia gr. A

mgr Marek Zawadzki

6

K

Kosmetologia gr. B

mgr Marek Zawadzki

7

M

Bezp nar + Rat med                                                                

dr Robert Bąk

8

K

Bezp nar + Rat med                                                

dr Robert Bąk

9

K

Fil.germ + ros + + fil. pol. + inż. cyber 

mgr Małgorzata Bieńkowska

10

K

Pedagogika JSM  gr. A

mgr Małgorzata Bieńkowska

11

K

Pedagogika JSM  gr. B

mgr Małgorzata Bieńkowska

12

 

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

13

 

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

14

K

Zarządzanie gr. A, SPS

mgr Marek Zawadzki

15

K

Zarządzanie gr. B, SPS i W

mgr Marek Zawadzki

16

 

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

17

 

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

18

M

Zarządzanie SPS i W

mgr Marek Pasławski

19

M

Informatyka gr. A

mgr Marek Zawadzki

20

M

Informatyka gr. B

dr Robert Bąk

21

M

logistyka   1 sem.

dr Robert Bąk

22

K

logistyka   1 sem.

mgr Marek Pasławski

23

K

Administracja gr. A

mgr Marek Pasławski

24

 

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

25

K

Fizjoterapia

mgr Małgorzata Bieńkowska

26

M

Fizjoterapia + pielęgniarstwo

mgr Małgorzata Bieńkowska

27

M

 gr.A  Fil.germ  + ros + fil. pol + cyber +pedag  +hist.+biol + florystyka+  kosmetolog + politologia + ochr. śr  + fiz. tech. + Administr+socjol

mgr Marek Zawadzki

28

M

 gr.B  Fil.germ  + ros + fil. pol + cyber +pedag  +hist.+biol + florystyka+  kosmetolog + politologia + ochr. śr  + fiz. tech. + Administr+socjol

mgr Małgorzata Bieńkowska

29

K

Socjologia gr. A

mgr Małgorzata Bieńkowska

30

K

Socjologia gr. B

mgr Małgorzata Bieńkowska

31

K

Pielęgniarstwo gr. A

dr Robert Bąk

32

K

Pielęgniarstwo gr. B

dr Robert Bąk

33

K

Pielęgniar  gr. C + biologia

dr Robert Bąk

34

K

Dietetyka

mgr Marek Pasławski

35

K i M

GRUPA ZLIKWIDOWANA

 

36

K

 Fil.angielska gr. A

dr Robert Bąk

37

K

Fil.angielska gr. B      

dr Robert Bąk

38

M

Fil. angielska gr. A

mgr Marek Pasławski

39

M

Fil. angielska gr. B

mgr Marek Pasławski

40

K

Politolo + ochr środow. + fiz. tech.

mgr Marek Zawadzki

41

K

Geografia+Turystyka

mgr Marek Pasławski

42

M

Geografia+Turystyka

dr Robert Bąk

43

K i M

Bezp nar SPS BL  gr. A

mgr Marek Zawadzki

44

K i M

Bezp nar SPS BL  gr. B

mgr Marek Zawadzki

CR01

K i M

Logistyka 2sem. (KKZL1S)

dr Robert Bąk

 

Godziny konsultacji (zdalnie) wykładowców Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

w I semestrze roku akademickiego 2020/21

Lp.Imię i nazwiskodzieńgodzina
1dr Robert Bąkponiedziałek17.30–19.00
2mgr Małgorzata Bieńkowskaśroda15.30–17.00
3mgr Marek Pasławskiponiedziałek8.30–10.00
4mgr Marek Zawadzkiwtorek17.00–18.30

Strona Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Znajdziesz nas tutaj