Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Studenci

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Punkt Obsługi Osób Niepełnosprawnych - Koordynator ds. osób niepełnosprawnych: mgr Bogusława Medwid. Godziny przyjęć: poniedziałek - piątek, w godz. od 9.00 do 15.00, ul. Bohaterów Westerplatte 64, pokój 321, tel. 59 84 05 940

Ważne informację:

Indywidualne konsultacje psychologiczne - na terenie kampusu Uczelni przy ul. Spacerowej 1 DS 4, pokój 3, w każdy czwartek od godz. 17.00 - 18.30

Konsultacje prowadzi psycholog z poradni psychologiczno-pedagogicznej mgr Jolanta Łaćwik - Kowalczuk

Więcej informacji:

Kierownik Biura ds. Kształcenia i Studentów - mgr Bogusława Medwid,  ul. Bohaterów Westerplatte 64, pokój  321

Telefon: 59 84 05 940; e-mail: boguslawa.medwid@apsl.edu.pl

Uwaga studenci niepełnosprawni !

Zachęcamy studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów (do 24 miesięcy od ukończenia studiów) Państwa Uczelni, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym, do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".  Projekt realizowany jest przez Międzynarodową Fundację "Reaxum", która specjalizuje się w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym w pracy zdalnej.  Osobom, które aktywnie będą uczestniczyć w projekcie gwarantujemy pracę.

Link do strony internetowej Międzynarodowej Fundacji "Reaxum", gdzie znajdują się szczegóły dotyczące projektu oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania: https://reaxum.eu/graduaton/"

Zob. informacje dotyczące projektu pn. GraduatON"

                     Studium Wychowania Fizycznego i Sportu naszej Uczelni uprzejmie informuje, że studenci z kierunków objętych obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego, którzy  posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, są również objęci obligatoryjnymi zajęciami wychowania fizycznego. Zajęcia te realizują ze swoimi rocznikiem lub mają możliwość uczęszczania na zajęcia ruchowe przeznaczone wyłącznie dla nich. Ponadto studenci z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności WSZYSTKICH roczników mają możliwość uczęszczania na zajęcia ruchowe przeznaczone wyłącznie dla nich. Wspomniane ćwiczenia realizowane są w następujących dniach:

- poniedziałki godz. 16.45 – 18.15 – prowadząca mgr Małgorzata Bieńkowska

- czwartki godz. 18.30 – 20.00 – prowadzący  mgr Marek Pasławski

Aktualności

Uwaga, możliwość dofinansowania w ramach programu pilotażowego "Aktywny Samorząd":

Zimowe wspomnienia

     Już wiosna, a prawie pięćdziesięcioosobowej grupie pozostały zimowe, narciarskie wspomnienia. W dniach 09-16.02.2019 w Poroninie odbyło się kolejne, dwunaste spotkanie miłośników białego szaleństwa. Grupa studentów, pracowników i sympatyków naszej Uczelni miło i aktywnie spędziła czas w tatrzańskiej scenerii.  Organizatorem wypoczynku na nartach i na śniegu było Studium WF i Sportu , Punkt Obsługi Osób Niepełnosprawnych oraz Klub Uczelniany AZS. Uczestnicy byli pod opieką mgr Małgorzaty Bieńkowskiej ,mgr Bogusławy Medwid, mgr. Marka Pasławskiego oraz Bronisława Siluka. Już teraz zapraszamy za rok.

Zob. zdjęcia:

Znajdziesz nas tutaj