KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Szkolenie z BHP dla studentów I roku

Szkolenie z BHP jest obowiązkowe dla wszystkich studentów po raz pierwszy rozpoczynających kształcenie w Akademii Pomorskiej. Kurs odbywa się na platformie internetowej uczelni.

W celu zalogowania się do sytemu internetowego kursu bhp dla studentów należy:

1. Wejść na stronę o adresie: testy.moodle.apsl.edu.pl (bez www przed adresem!)
  2. Założyć nowe konto wykonując polecenia opisane w zakładce: Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?
  3. Do założenia nowego konta niezbędne jest aktualne konto pocztowe, którego adres (email) należy podać podczas zakładania konta. Login i hasło należy zapisać.
  4. Na podany adres zostanie wysłany link aktywacyjny, który należy „kliknąć” lub skopiować do paska adresowego przeglądarki.
  5. W przypadku nieudanej próby powtórnego logowania należy wybrać link: Zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła?
  6. W przypadku dalszych problemów z logowaniem można kontaktować się z administratorem systemu pod adresem markar@zis.apsl.edu.pl lub tel. (59) 84 00 571.
  7. Po zalogowaniu się należy wybrać KURS BHP. Warunkiem odbycia kursu jest zaliczenie dwóch testów sprawdzających- z bhp oraz z pierwszej pomocy przedmedycznej.