Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji (poprzednie badania zrealizowano na przełomie 2017/18) badania opinii studentów - użytkowników elektronicznych systemów udostępnianych przez polskie uczelnie.

Prosimy podzielcie się swoją opinią na temat tego czy oprogramowanie wspierające zarządzanie studiami spełnia Wasze oczekiwania. Czy wirtualne dziekanaty lub inne elektroniczne systemy obsługi funkcjonują tak jak byście chcieli? Może macie sugestie zmian? Badanie jest ogólnopolskie, ankieta zawiera tylko kilka pytań a jej wypełnienie zajmie Wam 3 minuty. Korzyść dla Was? Wasza opinia zostanie przekazana władzom Waszej uczelni, a wyniki ogólnopolskie w zbiorczej formie zostaną nagłośnione w mediach jako opinia i postulaty studentów.

Link do badania: http://badania.kpr.ue.poznan.pl/SURS/take?srw=1544526291061