Zakończył się Zimowy Turniej Piłki Siatkowej

Zakończył się Zimowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Prezesa KU AZS Akademii Pomorskiej w Słupsku. Po wyrównanym i zaciętym spotkaniu wygrała drużyna WETERANÓW  w składzie: kapitan zespołu – Sebastian Lejk, Sasha Biliavska , Agata Cieplińska, Arkadiusz Paździorko, Volodymyr Zalevsyi, Filip Rzymczyk, Katarzyna Zagondzon.

II miejsce zajęła drużyna  TELETUBISIÓW          z kapitanem Damianem Wolskim. III miejsce przypadło drużynie TOMEK              i PRZYJACIELE, kapitanem był Tomasz Czyżykowski. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Damiana Wolskiego, a najlepszą zawodniczką  została Agata Cieplińska. Wyróżnienia również otrzymali: Michelle Moravlova i  Sebastian Lejk.

Puchary ufundowane zostały przez prezesa KU AZS mgr Marka Pasławskiego, nagrody rzeczowe oraz koszulki przez SWFiS oraz sekcję ds. promocji. Wszystkie nagrody wręczyła mgr Małgorzata Bieńkowska - prowadząca fakultet  piłki siatkowej, mgr Marek Pasławski – Prezes KU AZS oraz mgr Marek Zawadzki.

Dziękujemy wszystkim studentkom i studentom za wspaniałą walkę i zapraszamy za rok.