Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Studenci

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Uwaga!

Uwaga!

Szanowni Państwo! W związku ze zbliżającym się, jubileuszowym 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku, 12-13 czerwca 2019 r,  zachęcamy Państwa do udziału i/bądź promowania konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na plakat bałtycki, nawiązujący do tematyki Forum.

      Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat z państw-uczestników Strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego (tj. Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Łotwy, Litwy, Polski, Szwecji) oraz Norwegii.Prace biorące udział w Konkursie powinny zawierać frazę: „10th Annual Forum of the EU Strategy for the Baltic Sea Region, Gdańsk, Poland, 12-13 June 2019”. Opcjonalnie na pracy konkursowej może także znaleźć się hasło wydarzenia „Reduce, Reuse, Rethink”, które stanowi element logotypu Forum.

    Prace konkursowe należy przesyłać w terminie do dnia 6 maja 2019 roku na adres mailowy: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl

      Przy okazji przypominamy o trwającej rejestracji na 10. Forum Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku, dostępnej pod linkiem: https://strategyforum2019.eu/registration

      Udział w Forum jest bezpłatny. Wszystkie sesje plenarne oraz seminaria  odbędą się w języku angielskim. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia. 

 

Znajdziesz nas tutaj