KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Mamy zaszczyt zaprosić na pilotowy odcinek dyskusyjnego klubu książkowego organizowanego przez Kluboksięgarnię Cepelin

Odcinek poświęcony będzie najnowszej książce Olgi Tokarczuk "Czuły narrator".

Dyskusję poprowadzi Bernadetta Żynis - prof. literaturoznastwa.

Spotkamy się w formule online na zoomie. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o informację na adres: cepelinbooks@gmail.com

Do zarejestrowanych uczestników wyślemy link do spotkania.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKOWY W CEPELINIE

Ideą naszego cyklu dyskusyjnego klubu książkowego będzie moderowana rozmowa na temat wybranej książki i jej autora. Będzie można podzielić się wrażeniami i dowiedzieć więcej na temat danej pozycji od innych uczestników i moderatorów. Na koniec każdego odcinka wybierzemy kolejną pozycję do przeczytania i omówienia na następnym spotkaniu. Na ten moment spotykamy się online, ale niebawem na żywo w naszej kluboksięgarni.

image alt text