KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

KONKURS pn. „Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą”.

Kolejnej edycja konkursu pod nazwą: „Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą”.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac naukowych najlepiej korespondujących z aktualnymi potrzebami miasta. Główne nagrody konkursu mają charakter finansowy i prestiżowy, gdyż pamiątkowe dyplomy wręczane zostaną na uroczystym koncercie organizowanym w kwietniu z okazji rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich.

Serdecznie zAPraszamy do wzięcia udziału!