KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Konkurs Czerwonej Róży - najbliższa edycja zostaje zawieszona

Stowarzyszenie Czerwonej Róży uprzejmie informuje, że najbliższa edycja Konkursu Czerwonej Róży zostaje zawieszona.

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 konkurs na najlepszego studenta i najlepsze koło naukowe województwa pomorskiego w 2020 roku odbędzie się  w terminie późniejszym.

Nowy harmonogram konkursu nie jest jeszcze znany. Wszystkie otrzymane dotychczas zgłoszenia zostaną zwrócone bez rozpatrzenia. Informujemy także, że wszyscy kandydaci, którzy spełniali kryteria regulaminowe w dniu 3 kwietnia 2020 roku będą mogli zostać zgłoszeni ponownie w tegorocznej edycji.

Kolejny komunikat w tej sprawie zostanie opublikowany nie później niż 31 maja 2020 roku.

Zarząd Stowarzyszenia Czerwonej Róży