„Jodobranie” w Kołobrzegu połączone z udziałem  w inscenizacji historycznej „Bój o Kołobrzeg”

„Jodobranie” w Kołobrzegu połączone z udziałem w inscenizacji historycznej „Bój o Kołobrzeg”

Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki w Słupsku oraz Słupski Oddział Polskiego Towarzystwa Geograficznego zaprasza wszystkich pracowników i studentów na „Jodobranie” w Kołobrzegu.

Zapewniamy liczne atrakcje turystyczne, nasycone jodem powietrze oraz bezpłatny udział w inscenizacji historycznej „Bój o Kołobrzeg”.

Spotykamy się 14 marca 2020 r. (sobota) o godz. 9.00 przed budynkiem naszego Instytutu przy ul. Partyzantów 27 w Słupsku.

Wyjazd jest bezpłatny, liczba zaś miejsc ograniczona, o zapisie na „Jodobranie” decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy osób chętnych prowadzi dr Mariusz Miedziński tel. 59 84 00 439 wew.226, e-mail:  mariusz.miedzinski@apsl.edu.pl oraz sekretariat Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki,  tel. 59 84 00 378 wew. 215, e- mail: igeo@apsl.edu.pl

Jedźcie z Nami!  Zapraszamy serdecznie

image alt text