Licealiada na sportowo

W ramach XV BFN Pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu 25 maja br. zorganizowali turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych (3 dziewczyny + 3 chłopców) o puchar JM Rektora Akademii Pomorskiej.

W turnieju wzięły udział zespoły szkół ponadgimnazjalnych. Zawody przyniosły dużo dobrej zabawy, nie zabrakło również sporych emocji. Turniej stał na wyrównanym i wyjątkowo wysokim poziomie.

I miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące – najlepsi zawodnicy: Magda Borowska i Sebastian Bielecki.

II miejsce zajął Zespół Szkół Agrotechnicznych – najlepsi zawodnicy: Kinga Toryn i Patryk Borowski.

III miejsce zajął Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych – najlepsi zawodnicy: Klaudia Toryn i Marcin Solarczyk

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

Fotorelacja z  turnieju