Konkursu Czerwonej Róży

Przesyłamy zaproszenie do udziału w kolejnej edycji Konkursu Czerwonej Róży. Nagrody w Konkursie:- samochód osobowy dla najlepszego studenta,- 12.000 zł dla najlepszego koła naukowego.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu:

07.05. Zakończenie eliminacji uczelnianych, termin dostarczenia dokumentów nominowanych do finału Konkursu - 21.05. Publiczna prezentacja finalistów Konkursu, Politechnika Gdańska- 25.05. Posiedzenie Kapituły Konkursowej, Politechnika Gdańska- 27.05. Gala Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, Politechnika Gdańska.

Regulamin Konkursu, komunikat oraz wzory formularzy zgłoszeniowych przesyłamy w załącznikach. Znajdują się one również w dziale “Dokumenty do pobrania” na stronie www.czerwonaroza.org.pl.

Prosimy też o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o konkursie wśród studentów, kół naukowych, organizacji studenckich oraz na waszych serwisach internetowych. Miło nam poinformować, że zaszczytne miano gospodarza tegorocznej edycji Konkursu przyjęły władze Politechniki Gdańskiej.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

--Michał Rybak Sekretarz Stowarzyszenia Czerwonej Róży tel. kom.: +48500484333 e-mail: biuro@czerwonaroza.org.pl

www.czerwonaroza.org.pl