KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Ważna informacja dotycząca zmiany organizacji zajęć

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa w kraju i zakwalifikowaniem Słupska do czerwonej strefy nastąpi zmiana organizacji zajęć dydaktycznych na studiach I i II stopnia, JSM, studiach podyplomowych, studiach III stopnia i w szkole doktorskiej.

Ubezpieczenia studentów

Uprzejmie proszę starostów poszczególnych lat o przekazanie informacji dotyczących ubezpieczenia NNW i OC osobom zainteresowanym. Lista zbiorcza jest do pobrania w załączniku.  NNW i OC jest obowiązkowe w przypadku praktyk i staży.

06.10.2020
Witamy w murach Akademii Pomorskiej w Słupsku

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klip z powitaniem Prorektora ds. Studentów - dr hab. Danuta Gierczyńska, prof. AP wraz  z krótkimi informacjami na temat uczelni oraz prezentację dotyczącą korzystania z wirtualnego dziekanatu, a także ogólne zasady wyboru przedmiotu.

05.10.2020