Aktywna Akademia Godło

PROGRAM STYPENDIALNY FUNDACJI LOTTO

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zaprasza do udziału w „Jubileuszowym programie stypendialnym 65 na 65”.

21.06.2021
Prelekcja "Prawa dziecka a prawa rodzica"

Serdecznie zapraszamy na prelekcję, którą poprowadzi dr Dorota Michalska - Sieniawska.

26.05.2021
Zmiana w funkcjonowaniu Biura Obsługi Studentów i Doktorantów w dniach 18-21 maja

W dniach 18-21 maja 2021 r. pracownicy Biura Obsługi Studentów i Doktorantów przebywają na szkoleniu.

10.05.2021
Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID - Studenci/Doktoranci

Zachęcamy studentów oraz doktorantów do wypełnienia ankiety dotyczącej woli poddania się szczepieniu.

14.04.2021
Karta ECHE 2021-2027 dla Akademii Pomorskiej w Słupsku

Z radością informujemy, że Akademia Pomorska w Słupsku po raz kolejny otrzymała Kartę Erasmusa dla szkolnictwa wyższego - ERASMUS CHARTER FOR HIGHER EDUCATION 2021-2027. Wniosek złożony przez pracowników Biura ds. Rozwoju i Współpracy i  Biura ds. Nauki został pozytywnie zaopiniowany przez Komisję Europejską, co oznacza, że Akademia Pomorska w Słupsku może w pełni uczestniczyć w nowym programie Erasmus+.

05.01.2021
Poznaj podwójne programy magisterskie na EIT Digital Master School

EIT Digital Master School to wyjątkowa instytucja będąca wynikiem współpracy między najlepszymi uczelniami technicznymi w Europie, wspierana przez wiodące instytuty badawcze i organizacje biznesowe. EIT Digital Master School oferuje edukację, która łączy kompetencje techniczne z umiejętnościami w zakresie innowacji i przedsiębiorczości. Studia kończą się uzyskaniem podwójnego dyplomu dwóch europejskich uczelni.

29.12.2020