KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Ankieta

Szanowni Państwo! W związku z planowanym ubieganiem się Miasta Słupska o środki finansowe w ramach programu "Rozwój lokalny", mając na celu stworzenie projektu będącego odpowiedzią na faktyczne potrzeby mieszkańców, serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Słupska.

03.07.2019
EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie?

Największe europejskie przedsięwzięcie badawcze dotyczące życia studentów – EUROSTUDENT. Dołącz! Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki.

21.05.2019
Gratulacje

12 maja 2019 roku w Bydgoszczy odbył się IV PKO Festiwal Biegowy. Miło nam poinformować, że w biegu na dystansie półmaratonu w swojej kategorii wiekowej student II roku ETI Kajetan Kociński był osiemnasty, a jego kolega z roku Robert Bukowski dwudziesty pierwszy.

Uwaga!

Szanowni Państwo! W związku ze zbliżającym się, jubileuszowym 10. Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku, 12-13 czerwca 2019 r,  zachęcamy Państwa do udziału i/bądź promowania konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na plakat bałtycki, nawiązujący do tematyki Forum.