KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Struktura

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu jest międzywydziałową jednostką organizacyjną Akademii Pomorskiej, realizującą program wychowania fizycznego, sportu  i turystyki w uczelni, odpowiedzialną za jego wykonanie oraz realizowanie zajęć dydaktycznych wychowania fizycznego na wszystkich kierunkach studiów. Ponadto realizuje ono inne formy kształcenia dla potrzeb wychowania fizycznego i sportu, jeżeli zarządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na to zezwalają, a zatwierdzone są przez Senat Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Kierownik:

dr Robert Bąk - robert.bak@apsl.edu.pl

Pracownicy dydaktyczni:

mgr Małgorzata Bieńkowska – malgorzata.bienkowska@apsl.edu.pl

mgr Marek Pasławski – marek.paslawski@apsl.edu.pl

Pracownicy administracyjni:

mgr Halina Pilecka – halina.pilecka@apsl.edu.pl

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

ul. Arciszewskiego 22 A

76-200 Słupsk

tel.: (59) 84 05 382 w. 382

e-mail: studiumwf@apsl.edu.pl

Poniższy adres dotyczy tylko przedstawiania zgłoszeń dotyczących udziału w rozgrywkach sportowych i imprezach organizowanych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu: studiumwf.zapisy@apsl.edu.pl

Zapraszamy do galerii:

Zobacz:

Imprezy 2018 r.

Zapraszamy do galerii:

image alt text

Z okazji 50-lecia uczelni  dnia 26.11.2018 r. SWFiS, Duszpasterstwo Akademickie  oraz KU AZS Akademii Pomorskiej w Słupsku zorganizowało Mistrzostwa uczelni w Tenisie Stołowym. Zawody stały na wyjątkowo wysokim poziomie. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami sportowymi, były emocje i zacięte pojedynki.
I miejsce w kategorii kobiet zajęła Kamila Zielińska - I Fizjoterapia, II miejsce Gabriela Marek – I Filologia Angielska, III miejsce Daniela Kosińska - III Fizjoterapia. W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Paweł Dębski, II miejsce Mateusz Formela, III miejsce Mateusz Darznik, wszyscy studenci z I roku kierunku  Bezpieczeństwo Narodowe.
Organizatorzy turnieju: mgr M. Bieńkowska i mgr M. Pasławski – pracownicy SWFiS oraz ks. Ł. Bikun i mgr D. Tatara - sympatyk i trener tenisa stołowego gratulują zwycięstwa, dziękują za liczne przybycie i zapraszają za rok.

Linki: