Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Wybory do Rady Doskonalości Naukowej

Wybory do Rady Doskonalości Naukowej

Szanowni Państwo,zbliżają się wybory do Rady Doskonałości Naukowej. Głosowanie odbędzie się wyłącznie poprzez elektroniczny system wyborczy.Indywidualny dostęp do karty wyborczej zostanie przekazany elektronicznie na Pani/Pana adres email, o ile w systemie wyborczym będzie dostępna informacja o reprezentowanej przez Panią/Pana dyscyplinie. W związku z tym zachęcamy do zweryfikowania swoich danych w systemie wyborczym dostępnym pod adresem:

https://radon.opi.org.pl/pl/wybory_rdn19/home (zakładka Wyborcy).

Po przejściu do listy osób uprawnionych do głosowania istnieje możliwość:    • zweryfikowania swoich danych znajdujących się w systemie wyborczym (po autoryzacji tożsamości); • złożenia wniosku o aktualizację danych.          Prosimy o zignorowanie tej wiadomości, jeżeli weryfikacja danych została przez Panią/Pana już wykonana. Weryfikacja danych jest możliwa do 1 kwietnia 2019 r. Po tym terminie lista osób uprawnionych do głosowania zostanie zamknięta.      Uprzejmie prosimy o przekazanie tej wiadomości innym osobom posiadającym stopień doktora habilitowanego lub tytuł profesora, do których być może nie dotarliśmy z tą informacją.         Głosowanie rozpocznie się 12 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia 2019 r. Więcej informacji znajduje się na stronie

https://konstytucjadlanauki.gov.pl/rdn oraz w pomocy systemu wyborczego (informacje dla wyborców): https://radon.opi.org.pl/pl/wybory_rdn19/help.
Z poważaniem
Komisja wyborcza do przeprowadzenia wyborów do Rady Doskonałości Naukowej"

Znajdziesz nas tutaj