Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Uroki  Kresów - PODLASIA CZAR 2020

Uroki Kresów - PODLASIA CZAR 2020

Zapraszamy!

 

UROKI KRESÓW- PODLASIA CZAR 2020

Program wycieczki z rejsem i przejazdem kolejką wąskotorową

Cena: 1100 PLN (kalkulacja na 30 osób)

Termin: 09.-14.06.2020 (6 dni)

1 DZIEŃ – wtorek 09.06.2020.

O godzinie 06.00 zbiórka uczestników wycieczki w Słupsku na pl. Zwycięstwa.. Przejazd doGietrzwałdu. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej oraz przejście do„cudownego źródełka”.Następnie przejazd do zamku w Rynie, zwiedzanie z przewodnikiem. Dalszy przejazd do Św. Lipki, zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego z wysłuchaniem koncertu organowego. Przejazd do miejscowości Mierkinie, zakwaterowanie w Gospodarstwie Agroturystycznym ”Dworczysko nad Hańczą” Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ – środa 10.06.2020.

Po śniadaniu wyjazd do miejscowości Wigry, zwiedzanie pokamedulskiego klasztoru i apartamentów papieskich. Następnie podróż kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym. Przejazd do Augustowa. Zwiedzanie miasta : spacer po starym rynku, gmach stare jpoczty, Kanał Augustowski, Bulwary Augustowskie oraz urokliwy rejs statkiem po jeziorze Necko. Przejazd do Studzienicznej. Zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego, pomnika papieża JanaPawła II oraz „cudownego źródełka”. Zakwaterowanie w okolicy Augustowa, obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ – czwartek 11.06.2020.

Po śniadaniu przejazd do tatarskiej osady w Kruszynianach. Zwiedzanie najstarszego w Polsce tatarskiego meczetu z XVIII wieku oraz wizyta na tatarskim cmentarzu założonym w II połowie XVII w. Następnie przejście do słynnej Tatarskiej Jurty. Zakwaterowanie w Zajeździe Tatarskim „Na Końcu Świata”, obiadokolacja, nocleg. 

4 DZIEŃ- piątek 12.06.2020.

Po śniadaniu wyjazd do Supraśla, zwiedzanie Muzeum Ikon i Prawosławnego Monastyru Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy i św. Jana Teologa. Dalszy przejazd do Białegostoku, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Pałac Branickich z ogrodami, kościół św. Rocha, Katedra,rynek, cerkwie św. Mikołaja i Haga Sophia. Przyjazd do Krzyżewa, zakwaterowanie w CentrumTurystyczno- Rehabilitacyjnym, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ – sobota 13.06.2020.

Po śniadaniu przejazd do Hajnówki. Zwiedzanie Soboru. Następnie podróż do Puszczy Białowieskiej, zwiedzanie z przewodnikiem Rezerwatu Pokazowego Żubrów. W drodze powrotnej zwiedzimy Zamek w Tykocinie i Dworek „Nad Łąkami” w Kiermusach. Powrót do Krzyżewa, obiadokolacja, nocleg. (Możliwość organizacji ogniska i grilla).

6 DZIEŃ – niedziela 14.06.2020.

Po śniadaniu wyjazd do Słupska. Po drodze przerwa na posiłek (we własnym zakresie). Przyjazd do Słupska w godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy.

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd autokarem,
  • zakwaterowanie w obiektach noclegowych (5 noclegów) , pokoje 2,3,4 os.
  • wyżywienie (5 śniadań , 5 obiadokolacji ),
  • opiekę pilota i przewodników,
  • ubezpieczenie NNW.

UWAGA:   bilety wstępów we własnym zakresie.

NOCLEGI: pierwszy nocleg -Mierkinie Gospodarstwo Agroturystyczne „ Dworczysko nad Hańczą”, drugi nocleg - okolice Augustowa, trzeci nocleg-Kruszyniany, Zajazd Tatarski „Na Końcu Świata”, czwarty i piąty nocleg – Krzyżewo, Centrum Turystyczno -Rehabilitacyjne .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Akademia Pomorska w Słupsku

 

 

 

Do pobrania:

Znajdziesz nas tutaj