Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Pracownicy

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Ankieta

Ankieta

Szanowni Państwo! W związku z planowanym ubieganiem się Miasta Słupska o środki finansowe w ramach programu "Rozwój lokalny", mając na celu stworzenie projektu będącego odpowiedzią na faktyczne potrzeby mieszkańców, serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Słupska. Prosimy o rozpowszechnienie ankiety także wśród znajomych i rodziny. Każdy głos mieszkańca jest dla nas bardzo ważny, pozwoli poznać nam Państwa opinię nt. warunków życia w mieście, a wyniki badania wykorzystać do opracowania projektu do dofinansowania ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. 

    Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. Poniżej link do ankiety on - line:

https://www.survio.com/survey/d/J5F2B8S6Z8I3J1I6G

    Ankiety można wypełniać też na papierze i wrzucić do oznaczonych urn. Wydrukowane ankiety i urny dostępne są na parterze Urzędu w rejonie Centrum Obsługi Mieszkańców i USC. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas i wysiłek poświęcony na wypełnienie ankiety. Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 09.07.2019 r.

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj