Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie

W ramach II edycji projektu "Gra o Karierę - Biura Karier dla Ciebie" Akademickie Biuro Karier zaprasza na warsztat "Autoprezentacja - podstawowa forma kreowania wizerunku zawodowego". Warsztat poprowadzi Agnieszka Bondarenko - job coach

03.04.2019
Akademicki Dzień Kobiet - Kobieta Przedsiębiorcza

Akademickie Biuro Karier wraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery oddział w Słupsku mają zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkie Panie, Panny, Dziewczęta, Dziołchy, Babeczki do udziału w Akademickim Dniu Kobiet.

27.02.2018
IV Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością w Słupsku

Jak co roku, Akademia Pomorska w Słupsku przy współpracy z lokalnymi partnerami organizuje kolejną edycję „Akademickich Spotkań z Przedsiębiorczością w Słupsku”. Termin tegorocznej już IV edycji ASP planowany jest na 14 marca br. Miejsce nie ulega zmianie, będzie to kampus Akademii Pomorskiej w Słupsku (ul. Arciszewskiego 22a).

31.01.2018
W sieci siła

Jak powinien wyglądać model Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego (PSPZ)? Na to pytanie staraliśmy się odpowiedzieć 18.01.2018 r. na spotkaniu zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. W spotkaniu inaugurującym działalność PSPZ udział wzięli doradcy z powiatowych urzędów pracy, szkolni doradcy zawodowi, powiatowi konsultanci poradnictwa edukac ...

24.01.2018