KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji"

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pn.: „Ścieżki komercjalizacji", organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w ramach 2. cyklu pn.: „Paliwo dla innowacji – czyli jak zwiększyć szansę na komercjalizację!".

22.04.2021
Spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0

W dniu 04 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie robocze w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0 przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku.

08.02.2021
Szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe"

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane przez Urząd Patentowy RP szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe" dedykowane specjalnie dla pracowników Akademii Pomorskiej w Słupsku, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz współpracujących z naszymi uczelniami przedsiębiorców.

27.01.2021