Profesura Gościnna NAWA

Celem programu jest wspieranie najwyższej jakości działalności naukowo-badawczej i dydaktycznej prowadzonej przez polskie jednostki akademickie i naukowe, poprzez włączenie w te działania zagranicznych naukowców światowej klasy.

02.06.2020
MINIATURA 4

Szanowni Państwo informujemy, że Narodowe Centrum Nauki ogłosiło kolejną edycję konkursu MINIATURA.

Monografie naukowe Wydawnictwa FRSE

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłasza konkurs na najlepsze monografie poświęcone edukacji i programom zarządzanym przez Fundację.

09.05.2020
Szanowni Państwo Rektorzy uczelni członkowskich KRASP

PWN od blisko siedmiu dekad wspiera środowisko naukowe, dostarczając rozwiązania, które usprawniają pracę dydaktyczną i badawczą.  Publikuj z nami jest jednym z tych rozwiązań – pozwala wydać monografię naukową, publikację pokonferencyjną, czy raport podsumowujący grant badawczy.

08.05.2020
Program im. Bekkera

Zapraszamy naukowców do składania wniosków o stypendia na wyjazdy naukowe do najlepszych ośrodków zagranicznych na świecie. Wyjazdy rozpoczną się w 2021 roku.

17.04.2020