VI edycja bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł"

Szanowni Państwo,  Zapraszamy do udziału w VI edycji bezpłatnej konferencji „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł” która odbędzie się w dniach 11-13 maja 2020 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Reymonta 15 "KRAKUS"Zapraszamy młodych pracowników nauki, doktorantów, przedstawicieli start-upów i studentów do prezentacji referatów dotyc ...

26.02.2020
Stypendia im. Lane’a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian ogłosiła właśnie kolejną edycję otwartego konkursu dla kandydatów z: Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Rosji, Tadżykistanu, Ukrainy i Uzbekistanu na stypendia im. Lane’a Kirklanda w Polsce w roku akademickim 2020/2021.

17.01.2020
Nagroda Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców 2020

Kolejna V edycja corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału POLSKIEJ AKADEMII NAUK w Gdańsku dla młodych naukowców, tj. na najlepszą publikację naukową z 2019 r., której wiodącym autorem jest pracownik lub doktorant instytucji naukowej zlokalizowanej na terenie województwa: zachodniopomorskiego,  pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

17.01.2020