KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia

Zmiany w komunikacie z dnia 9 lutego 2021 r. Ministra Edukacji i Nauki

Zmiany w Komunikacie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

24.02.2021
Monografia naukowa pt.: „Edukacja w obliczu pandemii – wyzwania zdalnego nauczania”

Szanowni Państwo, zapraszamy do współtworzenia recenzowanej monografii naukowej pt.: „Edukacja w obliczu pandemii – wyzwania zdalnego nauczania”, do której prowadzony jest nabór rozdziałów o charakterze przeglądowym i badawczym.

16.02.2021
Nowy, rozszerzony wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało nowy, rozszerzony wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

11.02.2021
Spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0

W dniu 04 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie robocze w sprawie wspólnej realizacji projektu Interdyscyplinarny Inkubator Przedsiębiorczości 4.0 przedstawicieli Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku.

08.02.2021
Szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe"

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane przez Urząd Patentowy RP szkolenie "Proces ochrony własności intelektualnej, w tym procedury patentowe" dedykowane specjalnie dla pracowników Akademii Pomorskiej w Słupsku, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz współpracujących z naszymi uczelniami przedsiębiorców.

27.01.2021
Nowe konkursy NCN!

Konkursy  SHENG 2 oraz SONATINA 5.

17.12.2020