Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Nauka

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Szanowni Państwo Rektorzy uczelni członkowskich KRASP

Szanowni Państwo Rektorzy uczelni członkowskich KRASP

PWN od blisko siedmiu dekad wspiera środowisko naukowe, dostarczając rozwiązania, które usprawniają pracę dydaktyczną i badawczą.  Publikuj z nami jest jednym z tych rozwiązań – pozwala wydać monografię naukową, publikację pokonferencyjną, czy raport podsumowujący grant badawczy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich naukowców, którzy planują publikację lub już nad nią pracują i poszukują wydawcy. Zapewniamy wsparcie niezależnych recenzentów naukowych oraz wysoką kulturę edytorską (redakcja merytoryczna, językowa, profesjonalny skład, łamanie i oprawa graficzna). Jesteśmy wydawnictwem pierwszej kategorii według MNiSW, a zatem publikacja wydana z nami gwarantuje 80 punktów w procesie ewaluacji naukowej.

By dodatkowo wesprzeć autorów, do 29 maja br. oferujemy bezpłatny druk w cenie usług wydawniczych. Szczegóły oferty są określane w indywidualnej wycenie.

Zapraszamy do współpracy z Wydawnictwem Naukowym PWN: https://publikujznami.pwn.pl/

Zachęcamy także do kontaktu pod adresem e-mail: publikujznami@pwn.pl 

Proces wydawniczy bywa skomplikowany, dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie na wszystkich  jego etapach. Oto jak wygląda ścieżka współpracy z Wydawnictwem Naukowym PWN w ramach Publikuj z nami: 

https://publikujznami.pwn.pl/?utm_source=email&utm_medium=button&utm_campaign=1046_0420_frp_pzn_20200428

image alt text

Znajdziesz nas tutaj