Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Kalendarz wydarzeń

Zaproszenie na trzeci Słupski wieczór startupowy - "Startup i klienci"

Zaproszenie na trzeci Słupski wieczór startupowy - "Startup i klienci"

Zapraszamy na Słupski wieczór startupowy #3, który odbędzie się 5 listopada br. o godz. 18:00 w Browarii przy ul. Jedności Narodowej 4/5 w Słupsku (wejście przez Hotel Staromiejski).

Podczas spotkania pt. "Startup i klienci" odpowiemy m.in. na pytania:-Gdzie znaleźć pierwszych klientów? Czy klient może być zły? Jak wygląda współpraca z klientami w praktyce? Jak zapewnić „dobrą” obsługę klienta? Kiedy i dlaczego warto inwestować w ten aspekt prowadzenia przedsięwzięcia? 

Zaproszeni goście:Sławomir Kucharski - 3datsmore - agencja brandingowa, GdańskJacek Szuba - TV Słupsk, Fundacja Indygo, SłupskMaciej Grużewski - Fit Garaż, SłupskPaweł Frąckowski - Fit Garaż, Asis Partner, Słupsk         Celem spotkań organizowanych w nieformalnej atmosferze jest przekazanie wiedzy i doświadczeń dotyczących początkowych faz planowania i prowadzenia biznesu oraz umożliwienie nawiązania wartościowych kontaktów „na starcie”.              „Startuj w Słupsku” to projekt realizowany z inicjatywy Miasta Słupska we współpracy z firmą Witkac Sp. z o. o. oraz Witaj świecie! Sp. z o. o.Wstęp wolny. Zapraszamy!Kontakt: startuj@witkac.plstartuj@witkac.pl, tel.515 864 944

Znajdziesz nas tutaj