Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki Aktywna Akademia
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Kalendarz wydarzeń

Zaproszenie do głosowania na projekt Koła Naukowego Historyków AP w Słupsku

Zaproszenie do głosowania na projekt Koła Naukowego Historyków AP w Słupsku

Koło Naukowe Historyków Akademii Pomorskiej w Słupsku   bierze udział w konkursie „Make Progress with Citi”. Możemy zdobyć dofinansowanie na projekt, który pozwoli nam na rozwój naszej organizacji, a także naszego środowiska w Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Szanowni Państwo!
Wszystko zależy od Państwa pomocy i głosu oddanego na nasz projekt „Nowe Wyzwania – Nowa Rzeczywistość”.  W ramach projektu w naszej Uczelni odbędą się dla studentów, doktorantów oraz naukowców szkolenia poświęcone zdobywaniu finansowania na projekty naukowe, prezentowania wyników badań naukowych oraz pracy w zespołach projektów naukowych. 
        Szczegóły dotyczące naszego projektu znajdziecie pod linkiem https://studentsprogress.pl/projekt/nowe-wyzwania-nowa-rzeczywistosc+21     

               Jury złożone z ekspertów Citi Service Center Poland, Citi Handlowy i Absolvent przyzna granty wybranym projektom z największą liczbą głosów. W związku z tym prosimy, aby Państwo zachęcili do głosowania także swoje rodziny i przyjaciół. Bez Was niczego nie osiągniemy. JAK NA NAS ZAGŁOSOWAĆ: 
Organizatorzy chcą, aby losowanie było uczciwe, dlatego sprawdzana będzie autentyczność każdego oddanego głosu. Gdy już wejdą Państwo na stronę podaną na dole tego posta, zostaną Państwo przekierowani do opisu naszego projektu. Na końcu jest przycisk ZAGŁOSUJ. Następnie będą musieli Państwo podać swoje imię i nazwisko, e-mail, telefon i datę, aby organizatorzy uznali ten głos za ważny. Potem na podany przez Państwa adres e-mail zostanie przesłana wiadomość, która umożliwi weryfikację Państwa głosu. Po kliknięciu w link w mailu, otrzymają Państwo SMS z PINem, który należy wpisać na stronie weryfikacyjnej (która automatycznie się otworzy).
UWAGA! CZASAMI E-MAIL TRAFIA DO SPAMU!
Dane jednej osoby można, oczywiście,  wykorzystać tylko raz.
Link do strony naszego projektu oraz głosowania:
https://studentsprogress.pl/projekt/nowe-wyzwania-nowa-rzeczywistosc+21"
 

Znajdziesz nas tutaj