Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

KDN - Konstytucja Dla Nauki
Wybory
2020
Radio Słupsk - słuchaj, komentuj, rozmawiaj
Godło

Kalendarz wydarzeń

Targi Edukacyjne Edu Day w Słupsku

Targi Edukacyjne Edu Day w Słupsku

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnej Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już pięciokrotnie w czterech miastach Pomorza. 21 lutego 2018 w godz. 10:00 – 14:00 zapraszamy na targi EDU DAY z Akademią Pomorską w Słupsku

do hali sportowej ZS „Mechanik” w Słupsku (ul. Niedziałkowskiego 2). Na stoisku naszej Uczelni będzie można poznać ofertę edukacyjną Akademii Pomorskiej, zapoznać się z innowacyjnymi specjalnościami w ramach projektu SOA (Słupski Ośrodek Akademicki), a także poznać system stypendialny i możliwości zakwaterowania w akademikach AP w Słupsku. Na wszelkie pytania odpowiedzą studenci naszej Uczelni a towarzyszyć im będą pracownicy Biura Rektora zajmujący się promocją Uczelni.  Każda z edycji targów EDU DAY cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.
Cel    Targów    EDU    DAY
Targi są przestrzenią wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi a młodzieżą.  Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami m.in. Akademii Pomorskiej w Słupsku, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym. Marzenia, pomysły na przyszłość, refleksja nad planami życiowymi – to nie tylko zagadnienia dotyczące uczniów, ale i nauczycieli. 
Targi EDU DAY to największe wydarzenie o takim charakterze na terenie Pomorza Zachodniego.    Wstęp wolny. Zapraszamy!

Znajdziesz nas tutaj