KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło
Zaproszenie na spotkanie z reżyserem Marianem Marzyńskim

Marian Marzyński od 1969 roku mieszka i pracuje poza Polską: najpierw w Danii, a od ponad czterdziestu lat w USA. Wiele Jego filmów jest jednak nadal związanych z Polską. Jak mówi ten reżyser: Polska to mój temat.

11 października 2018 r. Marian Marzyński, reżyser m.in. filmu dokumentalnego SKIBET, który pokazywany był na konferencji ON RESILIENCE organizowanej przez Akademię Pomorską i University of Southern California, spotka się ze studentami naszej Uczelni po projekcji jednego ze swoich filmów w auli AP w Słupsku przy ul. Słowiańskiej 8. Projekcja o godz. 12:00. Dyskusja: godz. 13:15.  Seminarium doktoranckie z udziałem reżysera o godz. 15:45, aula AP w Słupsku przy ul. Słowiańskiej 8 (Instytut Neofilologii). Wydarzenie zorganizowane przez dr hab. Katarzynę Jerzak, prof. AP i Monikę Szymkowiak.Zapraszamy.