UWAGA STUDENCI!

W dniu 25 maja br. Akademia Pomorska w Słupsku organizuje Piknik Naukowy w ramach XV Bałtyckiego Festiwalu Nauki.

W związku z wielką rangą wydarzenia prosimy Was, Drodzy Studenci, o pomoc przy tworzeniu tego przedsięwzięcia.

21 maja (poniedziałek) o godzinie 13:00  w Auli AP w Słupsku przy ul. Bohaterów Westerplatte 64 (III piętro) odbędzie się zebranie dla osób zainteresowanych uczestnictwem w Pikniku Naukowym. W razie potrzeby Pracownicy Biura ds. Nauki naszej Uczelni wystawią studentom zwolnienia z zajęć dydaktycznych na czas trwania spotkania.

Na ewentualne pytania odpowie p. Marta Mazur z Biura ds. Nauki (tel. 59 840 59 45, mail: marta.mazur@apsl.edu.pl , ul. Bohaterów Westerplatte 64, pokój 426, III piętro).