Rekrutacja w ramach programu Erasmus+

Szanowni Państwo, niniejszym informujemy, że Biuro ds. Nauki rozpoczęło rekrutację na wyjazdy studentów w semestrze letnim 2018/19 w ramach programu Erasmus+.

Rekrutacja potrwa do 30.10.2018 r. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Biura, gdzie uzyskają szczegółowe informacje. Na wyjazd przyznawane jest wysokie dofinansowanie - w zależności od długości wyjazdu oraz kraju docelowego. Osoby pobierające stypendium socjalne otrzymują co miesiąc DODATKOWO 200 EURO oraz zachowują prawo do pobierania stypendium socjalnego w Akademii Pomorskiej.

Zapraszamy serdecznie! Spełnij swoje marzenia i weź udział w międzynarodowej wymianie studenckiej! Pamiętaj, że to pozwoli Ci udoskonalić Twoje umiejętności, zdobyć doświadczenie, wzbogacić CV, a także udoskonalić znajomość języka obcego i zdobyć nowe przyjaźnie...

Dane kontaktowe:

email: dominika.lemieszka@apsl.edu.pl