Ogólnopolska Liga Szóstek

Z udziałem drużyny Akademii Pomorskiej w Słupsku odbywają się w Kobylnicy  rozgrywki w futsalu. To już kolejny sezon futsalowy – extraliga.pl.

W ramach Ogólnopolskiej Ligi Szóstek drużyna naszej Uczelni walczy, prezentując swoją taktykę i siły m.in. w meczu AP: Kwiaciarnia Casablanca, który zapisał się festiwalem bramek: 22 trafienia łącznie, w tym 14 należało do drużyny Akademii Pomorskiej, która wygrała to spotkanie. Bramki na zawołanie zdobywał dla naszej drużyny Krzysztof Kobalczyk (6 goli) przy częstej asyście Jakuba Gieca. Serdecznie gratulujemy i kibicujemy przy kolejnych rozgrywkach! Opiekunem drużyny jest mgr Marek Pasławski ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AP w Słupsku. Za życzliwe wsparcie dziękujemy Pani Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr hab., prof. nadzw. Danucie Gierczyńskiej.