KDN - Konstytucja Dla Nauki Jubileusz 50 lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku Godło

Jubileusz 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na uroczystości Jubileuszu 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku, którego obchody odbędą się 24 maja 2019 roku.

Będzie to okazja do przypomnienia historii Uczelni oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju.

Władze rektorskie oraz Senat Akademii Pomorskiej zapraszają na Jubileusz 50-lecia Uczelni połączony ze Zjazdem Absolwentów w dniu 24 maja 2019 roku.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w harmonogramie uroczystości i na stronie Akademii Pomorskiej w zakładce aktualności. Osoby chętne  do wzięcia udziału w jubileuszu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

pobierz formularz:

plik word

plik pdf

formularz online

Formularz zgłoszeniowy oraz opłatę za udział należy przesłać nie później niż 31.03.2019 r.

UWAGA! W PRZYPADKU WYPEŁNIENIA FORMULARZA W FORMACIE TEKSTOWYM - UZUPEŁNIONY FORMULARZ NALEŻY ZESKANOWAĆ I PRZESŁAĆ SKAN NA ADRES: 50LAT@APSL.EDU.PL

Harmonogram obchodów Jubileuszu 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku

24 MAJA 2019 r. ( piątek)

8:30 - 12:00 Rejestracja uczestników ( hol Wydziału Filologiczno-Historycznego Akademii Pomorskiej, ul. K. Arciszewskiego 22 a, Słupsk)

Serwis śniadaniowy w holu lub w namiocie na zewnątrz w zależności od pogody (voucher/ lunch box dla uczestników)

10:00 - 12:00 Spotkania absolwentów Uczelni w Instytutach (serwis kawowy w każdym Instytucie)

13:00 - 15:45 Oficjalna  uroczystość obchodów 50-lecia Uczelni w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica, ul. Jana Pawła II 3 w Słupsku

14:30 - 14:45 Przerwa

14:45 Jubileuszowy Koncert przygotowany przez Pracowników i Studentów Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku

19:00  Bal Absolwentów w Restauracji AUREUS, ul. Bohaterów Westerplatte 4 w Słupsku

OPŁATY:

WARIANT A

100 PLN od osoby (koszt udziału w Jubileuszu, przerwie kawowej wraz z poczęstunkiem oraz pamiątkami z okazji 50-lecia Uczelni)

WARIANT B

270 PLN od osoby (Wariant A oraz udział w Balu Absolwenta w Restauracji Aureus)

Prosimy o dokonywanie wpłat do 31 marca 2019 roku na rachunek bankowy w Banku Pekao SA O/Słupsknr 02 1240 3770 1111 0000 4068 0617

UWAGA! UCZELNIA NIE ZAPEWNIA NOCLEGU DLA UCZESTNIKÓW

Istnieje możliwość rezerwacji pokoju na Osiedlu Akademickim (ul. Spacerowa 1 w Słupsku) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Cena za wynajęcie pokoju na jedną dobę w Domu Studenckim:

Hotel

75 zł/os. - pokój jednoosobowy z łazienką,
60 zł/os. - pokój dwoosobowy z łazienką,
200 zł/doba - apartament 300 w DS1 /czteroosobowy/,
130 zł/doba - apartament 4-5 w DS3 /dwuosobowy/,

wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w osobne łazienki, telewizor oraz posiadają stały dostęp do internetu.

Pokoje standartowe, studenckie ze  wspólną łazienką:

55 zł/os. - jednoosobowy,
42 zł/os. - dwuosobowy,
36 zł/os. - trzyosobowy,

Rezerwacji noclegu można dokonywać telefonicznie lub mailowo.

Z-ca kierownika Osiedla Akademickiego
Mariola Makos