Przejdź do treści strony

Akademia Pomorska w Słupsku

Aktywna Akademia Godło Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

52. Święto Akademii Pomorskiej w Słupsku

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
O święcie

O święcie

Tradycyjnie w maju obchodzimy Święto Akademii Pomorskiej w Słupsku. 

W tym roku odbędzie się ono po raz 52. w dniach 28-29 maja.

Z uwagi na trudny czas spowodowany stanem pandemii, Święto w formie tradycyjnej nie może się odbyć, jednakże 52. Urodziny naszej Alma Mater odbędą się w wyjątkowej formie!

28 maja br., JM Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku – dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP dokona uroczystego otwarcia tegorocznego Święta Uczelni,  przemową inauguracyjną.

Przemowa zainauguruje niezwykłe wydarzenie – pierwszy raz realizowany będzie INTERNATIONAL DAY – wydarzenie, które ma na celu podkreślić istotę współpracy międzynarodowej z naszymi partnerami z całego świata.

INTERNATIONAL DAY ma calu zarówno promocję umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego, jak i ukazania polskiego bogactwa kulturowego oraz działalności studenckiej. To także dobra okazja, aby poznać bliżej naszą ofertę edukacyjną oraz uniwersytety z innych krajów - sprawdź więcej.

W trakcie trwania INTERNATIONAL DAY będzie można wziąć udział w quizach z nagrodami, posłuchać koncertów, zapoznać się z ofertę edukacyjną Akademii.

W sobotę 29 maja br., odbędzie się DZIEŃ SPORTU podczas którego zostaną rozegrane dwa turnieje: koszykarski o Puchar JM Rektora (Hala Gryfia) oraz turniej piłkarski o puchar JM Rektora (Stadion Gryf) – sprawdź więcej.

Nie zabraknie wrażeń!

Już dzisiaj zapraszamy całą społeczność akademicką oraz wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej Uczelni do wspólnego świętowania 52. Urodzin Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Nowy link:

https://youtu.be/BQTNASmvlsY

Znajdziesz nas tutaj