Plany zajęć na poszczególnych kierunkach studiów dostępne są na stronach instytutów/katedr, które prowadzą dany kierunek (poniżej linki do instytutów)

Studenci II i III roku SPS i i II roku SDS zobowiązani są do wyboru przez e-Dziekanat przedmiotu z oferty ogólnouczelnianej (wyjątek kierunek pielęgniarstwo). Do wyboru są następujące wykłady:

UWAGA !!! ZMIANY W OFERCIE WYKŁADÓW

UAKTUALNIONE WYKŁADY Z OFERTY OGÓLNOUCZELNIANEJ - semestr zimowy 2017/2018

1. Terminy wykładów z oferty ogólnouczelnianej na semestr zimowy 2017/2018 - studia stacjonarne

2. Terminy wykładów z oferty ogólnouczelnianej na semestr zimowy 2017/2018 - studia niestacjonarne

Informujemy studentów studiów niestacjonarnych II roku SPS i SDS oraz III roku SPS, że wykłady z oferty ogólnouczelnianej z dr. Januszem Bohdziewiczem "Dyskursy kultury współczesnej", które miały odbyć się  w dniach 17.11.2017 r. i 01.12.2017 r. zostają odwołane.