dzień otwartej Akademii
31 marca 2017 r. zapraszamy na trzeci już „Dzień otwartej Akademii” w naszej Uczelni wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Zaproszenie to kierujemy także do grona

tegorocznych maturzystów, by zapoznali się z ofertą naukowo-dydaktyczną w Akademii  Pomorskiej. 31 marca br. podczas „Dnia otwartej Akademii” będzie można poznać metody techniczne w kryminalistyce, poznać turystyczne regiony Rosji, obserwować działanie bakterii w produktach mlecznych, a także poznać techniki symulacyjne w pielęgniarstwie oraz profilaktykę raka piersi i zabiegi resuscytacyjne w nagłym zatrzymaniu krążenia. Kolejne tematy spotkania marcowego – wpływ nikotyny na organizm człowieka, ABC zdrowego kręgosłupa i zastosowanie GIS w praktyce – dopełniają  marcową ofertę zajęć w ramach Dnia otwartej Akademii proponowanych przez pracowników Instytutu Fizyki, Biologii i Ochrony Środowiska, Nauk o Zdrowiu, Neofilologii oraz Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego naszej Uczelni. Prosimy o wcześniejsze rezerwacje miejsc na poszczególne prezentacje, warsztaty i ćwiczenia  – informacje o nich w Harmonogramie. Serdecznie zapraszamy!