business idea 660097 640Akademia Pomorska w Słupsku zaprasza na III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością, które odbędą się w dniu 16 marca 2017 roku w godz. 10:30 - 14:00 na Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22a.

Nasze zaproszenie kierujemy do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych planujących już swoją ścieżkę zawodową, a także do przedstawicieli firm i instytucji ze Słupska, którzy chcieliby zaprezentować się  w części wystawienniczej przedsięwzięcia. Szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie młodych przedsiębiorców, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Byłaby to doskonała okazja również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych usług czy produktów.

Celem Akademickich Spotkań z Przedsiębiorczością jest prezentacja przedstawicieli gospodarki naszego subregionu w kontekście współpracy z naszą Uczelnią oraz przedstawienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych, studentom i wszystkim zainteresowanym potencjału firm i przedsiębiorstw ze Słupska i naszego regionu.

Warto podkreślić, że naszą inicjatywę patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Słupska Robert Biedroń.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy dla Wystawcy