Fundacja Szansa dla Niewidomych i jej sponsor firma tyfloinformatyczna Altix, założona przez niewidomych informatyków, inicjują drugą edycję konkursu grantowego „JESTEM LEPSZY”.

Pragniemy w ten sposób zwiększyć zainteresowanie osób i instytucji sytuacją ludzi niewidomych i słabowidzących w Polsce. Celem konkursu jest zebranie jak największej ilości pomysłów i projektów, które wpłyną na zmianę życia osób z niepełnosprawnością wzrokową. Na zgłoszenia czekamy do dnia 15 maja 2017 r. Aby zgłosić projekt, należy wypełnić formularz na stronie konkursu. Między 16 a 30 maja br. odbędzie się internetowe głosowanie wyłaniające trzy najlepsze projekty. Zwycięzcy konkursu otrzymają od Fundacji dotacje o łącznej wartości 10 tys. zł. Autorzy zwycięskich projektów przedstawią je podczas tegorocznej konferencji REHA for the Blind in Poland, która odbędzie się w Warszawie w dniach 13-15 października 2017 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://jestemlepszy.szansadlaniewidomych.org/

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.: "Różnie sprawni w przestrzeni szkolnej i akademickiej", która odbędzie się 31 maja 2017r. Opowiedzcie nam o swoich doświadczeniach, problemach, pomysłach, propozycjach rozwiązań. Czekamy na Was!
Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia na konferencję znajdziecie tutaj.

Ze względu na udział w konferencji dr Anna Koprowicz odwołuje dyżur 22 marca 2017r.

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Państwa z prośbą o możliwość nawiązania współpracy w zakresie promocji projektu unijnego skierowanego m.in. do mieszkańców Państwa powiatu.

Obecnie jesteśmy w trakcie prowadzenia rekrutacji do projektu aktywizacji zawodowej osób do 29 roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Jest to projekt o nazwie „Postaw Na Rozwój”.