Biblioteka Uczelniana

Biblioteka Uczelniana
ul. Arciszewskiego 22 c
76-200 Słupsk


Sekretariat
mgr Urszula Kłos
tel./fax (59) 84 05 351
e-mail: sekretariat@biblioteka.apsl.edu.pl

Dyrektor
dr Beata Taraszkiewicz, st. kustosz dypl.
tel. (59) 84 05 400
e-mail: b.taraszkiewicz@biblioteka.apsl.edu.pl

Zastępca Dyrektora
mgr Anna Kubacka, kustosz
tel. (59) 84 05 451
e-mail: a.kubacka@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Obsługi Użytkownika
Kierownik: mgr Jolanta Nowak (p. 43)
tel. (59) 84 05 354
e-mail: j.nowak@biblioteka.apsl.edu.pl

Wypożyczalnia
tel. (59) 84 05 353
e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.apsl.edu.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
mgr Elżbieta Karolewska (p. 7)
tel. (59) 84 05 352
e-mail: wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

Czytelnia Ogólna
e-mail: czytelnia@biblioteka.apsl.edu.pl
tel. (59) 84 05 456

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Kierownik: mgr inż. Wiesława Gałek (p. 22)
tel. (59) 84 05 355
e-mail: w.galek@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Informacji Naukowej
tel. (59) 84 05 352
Kierownik: mgr Grażyna Konstańczak (p. 6)
tel. (59) 84 05 452
e-mail: g.konstanczak@biblioteka.apsl.edu.pl

Pracownicy Oddziału Informacji Naukowej
mgr Bogumiła Zlot-Sobierajska
tel. (59) 84 05 352
e-mail: b.sobierajska@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Sabina Czaja
tel. (59) 84 05 352
e-mail: s.czaja@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Elżbieta Karolewska
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
tel. (59) 84 05 352
e-mail: wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

Stanowisko ds. Windykacji Zbiorów Bibliotecznych
mgr Małgorzata Drozd (p. 46)
tel. (59) 8405350, w. 350
e-mail: m.drozd@biblioteka.apsl.edu.pl

Portiernia
tel. (59) 84 05 356

 


uroda