Kalendarz wydarzeń

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych AP w Słupsku zaprasza na cykl szkoleń W kręgu statystycznej edukacji

Instytut Geografii i Studiów Regionalnych naszej Uczelni oraz Urząd Statystyczny w Gdańsku - OT/Słupsk zaprasza Pracowników i Studentów na cykl szkoleń praktycznego wykorzystania zasobów informacji statystyki publicznej "W kręgu statystycznej edukacji". W czasie szkoleń zostanie omówiony zakres oraz formy wynikowych informacji statystycznych znajdujących się na Portalu Informacyjnym GUS. Pierwsze spotkanie odbędzie się dnia 22 marca 2017 r. (środa) o godz. 10:00 w sali nr 13  w budynku Instytutu Geografii i Studiów Regionalnych w Słupsku ul. Patyzantów 27. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy! Statystyka

Miejsce Instytut Geografii i Studiów Regionalnych AP w Słupsku, ul. Partyzantów 27, sala 13

Galeria Akademicka

czynna: pn-pt w godzinach 8.00-15.30