Kalendarz wydarzeń

Wykład dr hab. prof. AP Bernadetty Żynis w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Czytam w podróży...Herberta" w Darłowie

23 marca br. o godz. 10:00 dr hab., prof. AP Bernadetta Żynis z Instytutu Polonistyki naszej Uczelni weźmie udział w prelekcji w IV odsłonie ogólnopolskiej akcji społecznej „Czytam w podróży… Herberta”.  Biblioteka Miejska w Darłowie jest tu organizatorem i wraz z uczniami szkół średnich bierze udział w akcji. W tym roku spotykamy się w Darłowskim Centrum Wolontariatu przy ul. Bogusława X 28 w Darłowie (były dworzec PKP). To już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Czytam w podróży…Herberta”, która jest wspólnym projektem Fundacji im. Zbigniewa Herberta oraz Klubu Herbertowskich Szkół. Partnerami akcji są Biblioteka Narodowa, Instytut Książki oraz Instytut Adama Mickiewicza. Celem jest nie tylko upowszechnienie twórczości Zbigniewa Herberta, ale i popularyzacja czytelnictwa w Polsce. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

herbert 2015 2

Miejsce Darłowskie Centrum Wolontariatu, ul. Bogusława X 28 (dawny dworzec PKP) w Darłowie

Galeria Akademicka

czynna: pn-pt w godzinach 8.00-15.30